Obi Beroun: Vše pro Vaše Projekty na Jednom Místě!

Obi Beroun

Historie a popis obchodu "Obi Beroun"

Obchod "Obi Beroun" je součástí mezinárodního řetězce obchodů s nářadím a stavebním materiálem. Otevřen byl v roce 2008 a od té doby si získal velkou popularitu mezi zákazníky v regionu. Prodejna se nachází na okraji města Beroun a nabízí široký sortiment produktů pro různé stavební projekty. V obchodě najdete jak profesionální nářadí, tak i drobné stavební potřeby pro domácí kutily. Kromě toho zde můžete zakoupit i rostliny, dekorace a další doplňky pro vaše projekty.

Nabízené produkty a sortiment nářadí

Nabízené produkty v obchodě "Obi Beroun" jsou široké a zahrnují veškeré potřeby pro stavbu, renovaci a údržbu domu či zahrady. Zákazníci zde naleznou špičkové nářadí od renomovaných značek jako Bosch, Makita nebo Kärcher. Sortiment zahrnuje elektrické nářadí, ruční nářadí, zahradní techniku, barvy a laky, stavební materiály, osvětlení a mnoho dalšího. Díky širokému výběru si každý nadšenec kutilství přijde na své.

Služby poskytované zákazníkům

Služby poskytované zákazníkům v obchodě "Obi Beroun" jsou široce rozšířené a zaměřené na uspokojení potřeb každého zákazníka. K dispozici je profesionální poradenství od odborníků, kteří pomohou s výběrem správných produktů a nářadí pro konkrétní projekty. Dále mohou zákazníci využít službu rezervace zboží předem online nebo telefonicky, což ušetří jejich čas při nákupu. Obchod také nabízí možnost dopravy zakoupeného zboží a montáže nábytku či technických zařízení za přijatelné ceny. S cílem poskytnout co nejlepší servis svým zákazníkům, je personál pravidelně školen a motivován k profesionálnímu přístupu.

Akční nabídky a slevy

V obchodě "Obi Beroun" mohou zákazníci využívat pravidelné akční nabídky a slevy na široký sortiment produktů. Každý týden jsou vybrané položky z různých kategorií za zvýhodněné ceny. V rámci sezónních akcí jsou také často nabízeny speciální slevy na zahradní nábytek, grily nebo nářadí pro údržbu domu a bytu. Slevové akce jsou pravidelně inzerovány prostřednictvím letáků a online kanálů, což umožňuje zákazníkům využít atraktivních cenových výhod při svých nákupních projektech.

Kontaktní informace a provozní doba

Kontaktní informace pro obchod "Obi Beroun" jsou následující: adresa obchodu je Na Drahách 198, 266 01 Beroun. Pro zákazníky je k dispozici telefonní číslo +420 311 512 111 a e-mailová adresa beroun@obi.cz. Obchod má také webové stránky www.obi.cz, kde si zákazníci mohou prohlédnout sortiment a akční nabídky. Provozní doba obchodu je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00, v sobotu od 8:00 do 18:00 a v neděli jsou dveře zavřeny.

Zkušenosti zákazníků a recenze

Zkušenosti zákazníků s obchodem "Obi Beroun" jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký sortiment nabízených produktů, kvalitní služby a ochotu personálu poradit při výběru potřebného nářadí či materiálů. Dále je chválí za přehledné uspořádání prodejny a čistotu prostředí. Mnozí zákazníci také zdůrazňují atraktivní akční nabídky a pravidelné slevy, díky nimž mohou ušetřit při svých projektech. Celkově je obchod "Obi Beroun" hodnocen jako spolehlivý partner pro stavbu a renovace domova.

Plánované akce a novinky v obchodě

Plánované akce a novinky v obchodě "Obi Beroun" jsou vždy velkým lákadlem pro zákazníky. V nejbližší době se můžeme těšit na speciální akci "Jarní renovace", během které budou nabízeny atraktivní slevy na nátěry, dlažby a zahradní nábytek. Kromě toho je plánováno rozšíření sortimentu o ekologické stavební materiály, aby obchod lépe vyhovoval potřebám moderní doby. Sledujte webové stránky a sociální sítě Obi Beroun pro aktuální informace!

Publikováno: 14. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Vladislav Havelka

Tagy: obi beroun | obchod s nářadím