Nový rozvrh otevírací doby Baumaxu: Všechno, co potřebujete vědět!

Baumax Otevírací Doba

Baumax otevírací doba v pracovní dny.

Baumax má nový rozvrh otevírací doby v pracovní dny, který zahrnuje pondělí až pátek. Obchod bude otevřen od 8:00 do 18:00 hodin, což poskytuje dostatek času pro nákupy po práci. Tato změna byla provedena s ohledem na potřeby zákazníků a jejich pracovní harmonogram. Nový harmonogram umožňuje zákazníkům navštívit Baumax i po pracovní době a nakoupit veškeré potřebné stavební materiály a vybavení pro jejich projekty.

Otevírací doba Baumaxu o víkendech.

Otevírací doba Baumaxu o víkendech se liší od pracovních dnů. V sobotu má Baumax otevřeno od 8:00 do 18:00 hodin, zatímco v neděli je pro zákazníky přístupný od 9:00 do 17:00 hodin. Tato rozšířená otevírací doba umožňuje zákazníkům nakupovat i během víkendů a využít širokou nabídku zboží a služeb, které Baumax poskytuje. Je důležité si ověřit aktuální otevírací dobu před návštěvou prodejny, abyste mohli plánovat své nákupy efektivně.

Svátky a zvláštní otevírací doba.

Svátky a zvláštní otevírací doba jsou důležitými informacemi pro zákazníky Baumaxu. Během některých státních svátků může být provoz omezen nebo zcela uzavřen. Mezi tyto svátky patří například Velikonoce, Vánoce nebo Den osvobození. V těchto obdobích je doporučeno sledovat aktuální informace na webových stránkách Baumaxu nebo kontaktovat jejich zákaznickou podporu. Pro speciální akce a slevy mohou být stanoveny také odlišné otevírací doby, které jsou vždy předem oznámeny ve všech prodejnách.

Jak zjistit aktuální otevírací dobu Baumaxu.

Aktuální otevírací dobu Baumaxu můžete zjistit několika způsoby. První možností je navštívit oficiální webové stránky společnosti, kde najdete aktuální informace o otevírací době jednotlivých prodejen. Druhou možností je kontaktovat přímo konkrétní prodejnu prostřednictvím telefonu a informovat se tak o aktuálním provozním čase. V neposlední řadě můžete využít mobilní aplikaci Baumax, která vám poskytne kompletní informace o otevírací době a nabídce zboží. S těmito možnostmi budete vždy vědět, kdy má Baumax otevřeno a můžete si lépe naplánovat nákupy či návštěvu prodejny.

Možnost online nákupu a rezervace zboží.

Pro zákazníky, kteří preferují pohodlí nákupu z domova, má Baumax dobrou zprávu. Společnost nedávno spustila možnost online nákupu a rezervace zboží přes svůj webový eshop. Stačí navštívit jejich oficiální stránky a v klidu si vybrat potřebné zboží z široké škály nabízeného sortimentu. Po provedení objednávky je možné si vybrat buď osobní odběr na prodejně nebo doručení přímo k vám domů. Tato novinka usnadňuje nakupování a šetří čas zákazníkům, kteří nemusí trávit dlouhé hodiny ve frontách čekajíc na obsluhu.

Publikováno: 15. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Adéla Konečná

Tagy: baumax otevírací doba | otevírací doba obchodu