Makalu Ostrava: Obchodní Centrum s Bohatou Nabídkou Pro Všechny Nakupující

Makalu Ostrava

Historie a vývoj obchodního centra Makalu Ostrava

Obchodní centrum Makalu Ostrava bylo otevřeno v roce 2009 a od té doby prošlo několika rozsáhlými renovacemi a modernizacemi. Centrum se nachází v centru města Ostrava a nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a služeb pro zákazníky všech věkových kategorií. Díky strategické poloze a snaze držet krok s aktuálními trendy se Makalu Ostrava stal oblíbeným nákupním místem pro obyvatele i návštěvníky města.

Nabídka obchodů a služeb v Makalu Ostrava

Nabídka obchodů a služeb v obchodním centru Makalu Ostrava je široká a pestrá, uspokojí zde každého návštěvníka. Najdete zde oblíbené módní značky, jako je H&M, C&A nebo Lindex pro milovníky oblečení. Pro ty, kteří hledají elektroniku a spotřebiče, je zde prodejna Electro World. Pro domácí mazlíčky pak Pets&Friends nabízí veškeré potřeby. Kromě toho se v Makalu nachází také restaurace, kavárny, drogerie a další obchody s různými sortimenty. Služby jako bankomat, lékárna nebo květinářství jsou samozřejmostí pro pohodlný nákup v tomto moderním obchodním centru.

Akce a speciální nabídky pro zákazníky v obchodním centru

V obchodním centru Makalu Ostrava se pravidelně konají různé akce a jsou k dispozici speciální nabídky pro zákazníky. Patří sem například slevové akce při nákupu ve vybraných obchodech, soutěže o atraktivní ceny nebo tematické akce pro rodiny s dětmi. Pro věrné zákazníky je také k dispozici věrnostní program, který nabízí různé výhody a bonusy při pravidelných nákupech. Díky těmto akcím a speciálním nabídkám je nákupní zážitek v Makalu Ostrava ještě přitažlivější pro všechny zájemce o kvalitní a pestrý sortiment zboží.

Parkování a dostupnost obchodního centra Makalu Ostrava

Parkování v obchodním centru Makalu Ostrava je pohodlné a bezpečné pro všechny návštěvníky. Centrum disponuje velkým parkovištěm s dostatkem míst pro osobní i cyklistická vozidla. Pro zákazníky je k dispozici také parkování pro rodinná auta a možnost dobíjení elektrických vozidel. Díky strategické poloze v blízkosti hlavní silnice je centrum snadno dostupné jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je k dispozici autobusová zastávka přímo u vchodu do centra. Takové řešení zajišťuje pohodlný nákupní zážitek pro všechny zákazníky.

Kontaktní informace a otevírací doba Makalu Ostrava

Kontaktní informace pro obchodní centrum Makalu Ostrava jsou následující: adresa - Rudná 114, 703 00 Ostrava; telefon - +420 596 123 456; e-mail - info@makalu-ostrava.cz. Otevírací doba je od pondělí do soboty od 9:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 20:00. Pro více informací o jednotlivých obchodech a službách navštivte oficiální webové stránky obchodního centra Makalu Ostrava.

Publikováno: 22. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Honza Tichý

Tagy: makalu ostrava | obchodní centrum