Tieto: Slovenský internetový obchod, který zpříjemní vaše nakupování

Tieto

Historie a vznik společnosti "tieto"

Společnost "tieto" byla založena v roce 2015 slovenským podnikatelem Michalem Štefanem. Původně začala jako malý rodinný podnik s nabídkou elektroniky a spotřebního zboží. Díky kvalitnímu servisu a rychlé dopravě si rychle získala popularitu mezi zákazníky. Postupně rozšířila sortiment o módní doplňky, kosmetiku a domácí potřeby, stávající i noví zákazníci tak mohou nakoupit vše na jednom místě s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka.

Nabídka produktů a kategorie zboží

Společnost "tieto" nabízí širokou škálu produktů, které uspokojí potřeby každého zákazníka. Jejich sortiment zahrnuje elektroniku, oblečení, kosmetiku, domácí potřeby, sportovní vybavení a mnoho dalších kategorií zboží. Zákazníci zde naleznou jak běžné spotřební zboží od renomovaných značek, tak i unikátní produkty od místních výrobců. Díky širokému výběru si každý najde to své a nakoupit může pohodlně a rychle online přímo z pohodlí domova.

Výhody nákupu na "tieto"

Výhody nákupu na "tieto" jsou mnohostranné a přinášejí zákazníkům skvělý nákupní zážitek. Jednou z hlavních výhod je široký sortiment produktů od renomovaných značek, který uspokojí různé potřeby zákazníků. Dále nabízí rychlé a spolehlivé dodání zboží a možnost vrácení či reklamace bez problémů. Webová stránka je intuitivní a uživatelsky přívětivá, což usnadňuje vyhledávání a objednávání zboží. Kromě toho "tieto" pravidelně pořádají slevové akce a speciální nabídky pro své zákazníky, což je další výhoda nákupu na této platformě.

Recenze zákazníků a spokojenost s nákupy

Spokojenost zákazníků s nákupy na "tieto" je vysoká díky kvalitě služeb a širokému sortimentu produktů. Mnozí zákazníci chválí rychlost dodání objednávek a ochotu zákaznické podpory při řešení případných problémů. Kladně jsou hodnoceny také možnosti vrácení zboží či reklamace. Podle průzkumu společnosti "tieto" 9 z 10 zákazníků doporučuje tento internetový obchod svým známým pro jeho spolehlivost a profesionální přístup k zákazníkům.

Možnosti platby a dopravy

Možnosti platby na internetovém obchodě "tieto" jsou velmi flexibilní a přizpůsobené potřebám zákazníků. K dispozici je platba kartou (VISA, MasterCard, Maestro), bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány GoPay. Doprava zboží je zajištěna spolehlivými dopravci jako jsou PPL, DPD nebo Česká pošta. Zákazníci mohou využít standardní doručení na adresu nebo osobní odběr na vybraných místech. Pro nákupy nad určitou částku je navíc doprava zdarma, což je další výhoda nakupování na "tieto".

Slevové akce a speciální nabídky

"Slevové akce a speciální nabídky" jsou nedílnou součástí nákupního zážitku na "tieto". Společnost pravidelně pořádá akce jako například slevy na vybrané produkty, dopravu zdarma při nákupu nad určitou částku nebo speciální dárky k objednávkám. Kromě běžných slevových akcí mohou zákazníci využít také různé promo kódy a kupóny, které dále snižují cenu jejich nákupu. Díky těmto akcím si zákazníci mohou užít ještě výhodnější nákupy a zároveň objevovat nové produkty za atraktivní ceny.

Kontaktní informace a zákaznická podpora

Pro kontaktování společnosti "tieto" můžete využít několik možností. Pro obecné dotazy a podporu je k dispozici e-mailová adresa info@tieto.cz nebo telefonický kontakt na čísle +420 123 456 789. Pokud preferujete osobní setkání, sídlo společnosti se nachází na adrese Praha, Vodičkova 791/41, 110 00 Nové Město. Pro bližší informace o produktech, objednávkách nebo reklamacích navštivte oficiální webové stránky www.tieto.cz, kde najdete také často kladené otázky a užitečné tipy. Zákaznická podpora je dostupná od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin a rádi vám pomohou s jakýmkoli dotazem či problémem spojeným s nákupy na "tieto".

Publikováno: 18. 03. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Honza Tichý

Tagy: tieto | slovenský internetový obchod