Pražské bydlení nabízí příležitost i pro mladé rodiny

Usadit se a doslova zapustit kořeny, to je cíl, který má řada mladých lidí, absolventů a všech, kdo mají život před sebou a dívají se na něj s odhodláním něco velkého dokázat. Praha je bezesporu místem, kde se kariéra buduje mnohem snadněji než v okresních centrech.

Na Žižkově kvetlo české umění, šlo o region, kde bylo neustále živo. A platí to i dnes, protože kulturní vyžití ve třetí z pražských čtvrtí je na mimořádné úrovni. Totéž platí o dopravní obslužnosti nebo občanské vybavenosti, což jsou důležité ukazatele pro rodinný život.

Život v duchu moderních standardů

Pohodlné bydlení, které ladí s 21. stoletím a nabídne vše, co očekávají nároční majitelé. Funkčnost, elegance a také nadmíru atraktivní okolí plné zeleně, to se zde snoubí v jednom příjemném balení. Bytový komplex na Vackově nabízí široký výběr, od dispozice 1+kk až po pětipokojovou variantu, která jistě potěší každou početnější domácnost. Všichni zájemci si také mohou vybírat i z balkonů nebo teras, na nichž si užijí letní chvilky u šálku kávy.

V případě uzavření smlouvy do 21. prosince 2023 se nabízí i řada zajímavých bonusů. Jedním z nich je sklep zdarma, další přináší hypotéku s atraktivním úrokem. Pokud chcete mít volnočasové aktivity blízko svého nového bydlení, je právě tento pražský region dobrou volbou. Obchod, restaurace, ale také procházka v zeleni, vše v docházkové vzdálenosti.


Zeleň je vládcem klidu a pohody

Co najdete v okolí? Je to hlavně městská zeleň, která je pro Prahu jedním z klíčových témat. Najdete tu parky, jako jsou Židovské pece, Parukářka nebo Sudkovy sady. Procházka v uklidňujícím prostředí dá zapomenout na všechny všední starosti. A díky perfektní dopravní obslužnosti místa se dostanete brzy autobusem na metro. Pak můžete vyrazit do centra Prahy nebo kamkoliv jinam.

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: bydlení

Autor: Honza Tichý