Nový vysavač Roborock S5 Max: recenze a technické specifikace

Roborocks5 Max

Vysavač Roborock S5 Max je špičkový robotický vysavač, který kombinuje nejmodernější technologii s efektivním vysáváním a mopováním. Tento model je vybaven pokročilým laserovým senzorem, který mu umožňuje plánovat optimální trasu a vyhýbat se překážkám. Díky vysoké sací síle a kapacitě nádrže na vodu 0,29 l dokáže efektivně uklidit i větší plochy. S5 Max je kompatibilní s chytrými telefony a může být ovládán pomocí mobilní aplikace, což zajišťuje snadnou a pohodlnou obsluhu.

Specifikace a technické parametry vysavače

Roborock S5 Max je vybavený výkonným štvorjadrovým procesorom, ktorý umožňuje presné a efektívne plánovanie trás pre vysávanie. Jeho sací výkon dosahuje až 2000 Pa, čo zabezpečuje dôkladné čistenie podlahy. Vysávač disponuje nádobou na vodu s objemom 290 ml a nádobou na prach s kapacitou 460 ml. Batéria má kapacitu 5200 mAh, čo umožňuje až 180 minút nepretržitého vysávania na jedno nabitie. Vďaka LiDAR senzoru dokáže navigovať presne a účinne aj vo tmavých priestoroch.

Funkce a výhody vysavače Roborock S5 Max

Vysavač Roborock S5 Max je vybaven pokročilým laserovým senzorem, který mu umožňuje plánovat efektivní cestu při úklidu. Díky tomu dokáže pokrýt celou plochu místnosti systematicky a bez zbytečného plýtvání časem. Další výhodou je jeho velká nádrž na vodu s možností nastavení intenzity vytékání vody, což je ideální pro úklid tvrdých podlah. Vysavač disponuje také silným sacím výkonem a dlouhou výdrží baterie, což ho činí schopným úklidu i ve větších prostorech bez nutnosti častého dobíjení. Důmyslná aplikace umožňuje ovládání a plánování úklidu z pohodlí vašeho telefonu, což zvyšuje komfort uživatele. Celkově lze říci, že kombinace technologií a funkcí u tohoto modelu posouvá úroveň robotických vysavačů na novou úroveň efektivity a spolehlivosti.

Recenze uživatelů a expertů na vysavač

Recenze uživatelů a expertů na vysavač Roborock S5 Max jsou velmi pozitivní. Uživatelé chválí jeho výkonnost a schopnost efektivně uklidit různé typy podlah. Díky možnosti nastavení rozvrhu úklidu pomocí mobilní aplikace získávají uživatelé flexibilitu a pohodlí. Experti oceňují precizní navigaci vysavače, která minimalizuje riziko nárazů do nábytku či překonání překážek. Roborock S5 Max je také cenově dostupný ve srovnání s konkurenčními modely, což z něj činí atraktivní volbu pro zákazníky hledající kvalitní robotický vysavač.

Porovnání s konkurenčními modely

Roborock S5 Max se vyznačuje vysokou kvalitou a inteligentními funkcemi, které ho staví do konkurence s jinými modely na trhu. V porovnání s konkurenčními vysavači nabízí S5 Max vyšší kapacitu nádrže na vodu (0,28 l) než například model Xiaomi Mi Robot Vacuum (0,20 l). Dále disponuje pokročilým laserovým navigačním systémem, což mu umožňuje efektivnější a preciznější čištění oproti mnoha jiným konkurenčním modelům. Navíc je vybaven větším sacím výkonem (2000 Pa) než mnoho podobných zařízení na trhu. Roborock S5 Max tak představuje skvělou volbu pro ty, kteří hledají špičkový robotický vysavač s nadstandardními funkcemi a technologiemi.

Cena a dostupnost vysavače na trhu

Cena vysavače Roborock S5 Max se pohybuje kolem 10 000 Kč, což ho řadí do střední třídy robotických vysavačů. Při porovnání s konkurenčními modely jako je například iRobot Roomba 960 nebo Neato Botvac D7 Connected, nabízí Roborock S5 Max velmi dobrý poměr kvality a ceny. Vysavač je dostupný u autorizovaných prodejců elektroniky a na internetových obchodech specializujících se na domácí spotřebiče. Díky své kvalitě a funkcím je Roborock S5 Max oblíbenou volbou mezi zákazníky hledajícími efektivní pomocníka při úklidu domácnosti.

Závěrem lze konstatovat, že vysavač Roborock S5 Max přináší skvělý výkon a inovativní funkce za rozumnou cenu. Díky pokročilé technologii je schopen efektivně uklidit vaše podlahy bez zbytečného úsilí. Pro potenciální zájemce, kteří hledají spolehlivého pomocníka pro úklid domácnosti, může být tento model skvělou volbou. Doporučujeme si však před nákupem pečlivě prostudovat specifikace a porovnat s konkurenčními modely dle individuálních preferencí.

Publikováno: 18. 03. 2024

Kategorie: technika

Autor: Marek Vokurka

Tagy: roborocks5 max | model vysavače roborocks5 max