Bauhaus Plzeň: Stavebniny a nářadí pro každého stavitele v jedné prodejně!

Bauhaus Plzeň

Úvod do Bauhaus Plzeň

Bauhaus Plzeň je nejoblíbenější prodejna stavebnin a nářadí v Plzni. V našem obchodě najdete široký výběr kvalitních stavebních materiálů, nářadí a doplňků za skvělé ceny. Pokud hledáte ty nejlepší produkty pro vaše projekty, zastavte se u nás a obraťte se na naše odborné poradce, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného zboží. Přijďte navštívit naši prodejnu Bauhaus Plzeň a přesvědčte se sami!

Historie společnosti

Historie společnosti Bauhaus Plzeň se začala psát v roce 1999, kdy byla otevřena první prodejna stavebnin a nářadí v Plzni. Od té doby se rozrostla do velké sítě obchodů se stavebním materiálem a dalšími produkty pro dům a zahradu. Společnost je známá svými vysokými standardy kvality a širokou nabídkou produktů od renomovaných výrobců. Ať už potřebujete opravit střechu, postavit novou terasu nebo jen vybavit svůj domov novými doplňky, v Bauhausu najdete všechno potřebné na jednom místě. Zákazníci si tak mohou ušetřit čas a energii spojené s hledáním toho správného zboží ve více obchodech. Společnost Bauhaus Plzeň má tedy dlouhou historii poskytování prvotřídních služeb svým zákazníkům a dál se rozvíjí za účelem přinášení kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny.

Prodejní sortiment

Prodejní sortiment v naší prodejně Bauhaus Plzeň je sestaven tak, aby uspokojil potřeby nejen profesionálních řemeslníků, ale i zahrádkářů, domácích kutilů a hobby nadšenců. Nabízíme širokou škálu stavebnin a nářadí od renomovaných značek, včetně speciálních produktů pro různé účely. Naše odborné a přátelské personál Vám rád poradí s výběrem správného materiálu a pomůže Vám s jakýmkoliv dotazem či projektem. Přijďte si vybrat své oblíbené produkty do naší prodejny Bauhaus Plzeň!

Kvalita a zákaznický servis

Kvalita a zákaznický servis jsou pro nás v prodejně Bauhaus Plzeň na prvním místě. Snažíme se nabízet pouze špičkové produkty od prověřených výrobců a dosahovat nejvyšší možné úrovně služeb pro naše zákazníky. Naši odborníci jsou k dispozici s individuálním přístupem a poradí Vám se všemi otázkami ohledně stavebnin a nářadí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro své projekty, obratte se na Bauhaus Plzeň - Vaše spokojenost je pro nás klíčová!

Provozní doba a kontaktní informace

Provozní doba a kontaktní informace pro prodejnu Bauhaus Plzeň najdete níže. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně sortimentu stavebnin a nářadí, rádi vám pomůžeme.

ADRESA:

Bauhaus Plzeň

U Borského parku 17

301 00 Plzeň

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí - Pátek: 7:00 - 20:00

Sobota: 8:00 - 18:00

Neděle: Zavřeno

TELEFONNÍ ČÍSLA:

Recepce: +420 377 333 111

Oddělení stavebnin: +420 377 333 202

Oddělení nářadí: +420 377 333 203

E-MAIL:

info@bauhaus-plzen.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Speciální nabídky a slevy pro zákazníky

Speciální nabídky a slevy pro zákazníky

Vítáme Vás v naší prodejně Bauhaus Plzeň, kde jsme připravili speciální nabídky a slevy pro naše milé zákazníky. Nechte se inspirovat širokou nabídkou stavebnin, nářadí a dalšího vybavení pro domov i zahradu.

Vyberte si z našeho širokého sortimentu za neuvěřitelné ceny a užijte si dokonalý nákupní zážitek. Přijďte za námi do naší prodejny v Plzni a také se přesvědčte o kvalitě našich produktů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Spolupráce s profesionály a stavebními firmami

Spolupráce s profesionály a stavebními firmami je pro nás v bauhaus plzeň klíčová. V naší prodejně stavebnin a nářadí v Plzni se snažíme nabízet pouze kvalitní produkty, které budou profesionálním zákazníkům dlouhodobě sloužit. Proto spolupracujeme pouze se zavedenými dodavateli a výrobci, kteří mají ověřenou kvalitu svých produktů.

Díky našim širokým sortimentu a skladové dostupnosti dokážeme rychle uspokojit potřeby stavebních firem i jednotlivých profesionálů. Snažíme se také pružně reagovat na individuální požadavky zákazníků, abychom jim co nejvíc usnadnili práci na jejich projektech.

Věříme, že spolupráce s profesionály a stavebními firmami je důležitá pro vzájemné porozumění a rozvoj oboru. Proto jsme rádi, že můžeme být součástí této komunity.

Budoucnost Bauhaus Plzeň v oboru stavebnictví

Budoucnost Bauhaus Plzeň v oboru stavebnictví je velmi slibná. Jako největší prodejna stavebnin a nářadí v Plzni nabízíme obrovský sortiment kvalitních produktů, které jsou klíčové pro úspěšné dokončení každého stavebního projektu. Díky našemu širokému sortimentu zahrnujícímu nejen klasické stavebniny, ale také moderní technologie a inovativní řešení se můžeme pyšnit tím, že jsme ideálním partnerem pro profesionální i amatérské zákazníky.

Věříme, že důraz na kvalitu a odbornost bude i nadále hlavním tahounem našeho úspěchu. Proto se pravidelně vzděláváme a pracujeme s nejnovějšími trendy v oblasti stavebnictví. Vysoký standard přístupu ke každému zákazníkovi nám umožňuje vybudovat silné vztahy založené na vzájemné důvěře.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro Vaše další projekty, navštivte nás v Bauhaus Plzeň - rádi Vám poradíme a pomůžeme s nákupem veškerých potřebných stavebnin a nářadí.

Závěr a zákaznické recenze

Po návštěvě prodejny Bauhaus v Plzni jsme přesvědčeni, že se jedná o skvělé místo pro nakupování stavebnin a nářadí. Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší informace, rozhodli jsme se zahrnout do našeho hodnocení také zákaznické recenze.

Zákazníci chválí velký sortiment produktů, přátelskou a ochotnou obsluhu i moderní a čisté prostředí prodejny. Naopak někteří si stěžují na dobu čekání na pokladnách, která bývá občas delší.

Závěrem můžeme říct, že jsme spokojeni s kvalitou služeb a sortimentem této prodejny. Navštivte ji při svých nákupních potřebách a uvidíte sami!

Publikováno: 10. 05. 2023

Kategorie: stavebnictví

Autor: Adéla Konečná

Tagy: bauhaus plzeň | prodejna stavebnin a nářadí v plzni