Aquapark Kohoutovice: Vodní zábava v Brně pro celou rodinu!

Aquapark Kohoutovice

Vodní park Kohoutovice - nejlepší zábava v Brně

Vodní park Kohoutovice je nejlepší zábavou v Brně pro celou rodinu. Nachází se v příjemném prostředí a nabízí široké spektrum atrakcí pro všechny návštěvníky. S rozlohou 9 000 m² je to největší aquapark ve městě. Park disponuje moderním vybavením a prvotřídním servisem, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vodní park Kohoutovice je skvělým místem pro strávení volného času s rodinou či přáteli.

Vstupné a otevírací doba

Vstupné do Vodního parku Kohoutovice je závislé na věku a délce pobytu. Dospělí nad 18 let platí 220 Kč za 2 hodiny, 270 Kč za celodenní vstup a 1800 Kč za rodinné permanentky na měsíc. Děti do 6 let mají vstup zdarma, děti od 6 do 15 let platí poloviční cenu. Pro seniory nad 65 let je zde také sleva. Otevírací doba se liší podle sezóny. V létě je aquapark otevřený od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin, v zimním období je otevřený od pondělí do pátku od 10:00 do 22:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 22:00 hodin.

Vodní atrakce pro všechny věkové kategorie

Vodní park Kohoutovice je ideálním místem pro zábavu a relaxaci pro všechny věkové kategorie. Nabízí širokou škálu vodních atrakcí, které potěší jak dospělé, tak i děti. Pro ty nejmenší jsou k dispozici bazény s mírným proudem, skluzavky a vodní hřiště. Pro starší děti a teenagery jsou připraveny adrenalinové tobogány a divoké řeky. Pro dospělé jsou k dispozici relaxační bazény s masážními tryskami a vířivkami. Vodní park Kohoutovice je skvělým místem pro rodinný výlet plný zábavy a radosti.

Relaxace a odpočinek v saunovém světě

Relaxace a odpočinek jsou neodmyslitelnou součástí návštěvy Vodního parku Kohoutovice v Brně. Pro ty, kteří si potřebují odpočinout a načerpat novou energii, je tu saunový svět s širokou nabídkou saunových procedur. Celkem zde najdete 7 různých saun, které nabízejí různé teploty a vlhkosti vzduchu. Mezi nejoblíbenější patří finská sauna, bylinková sauna a parní lázeň. Každá sauna má své specifické účinky na tělo i mysl. Kromě saunování si můžete dopřát také relaxaci v odpočívárnách nebo osvěžení ve studených bazénech. Saunový svět je ideálním místem pro regeneraci a uvolnění po náročném dni plném vodní zábavy.

Sportovní aktivity a fitness centrum

Vodní park Kohoutovice nenabízí pouze vodní zábavu, ale také širokou škálu sportovních aktivit a moderní fitness centrum. Pro milovníky pohybu a sportu je zde připraveno mnoho možností pro trénink i rekreační aktivity. Fitness centrum disponuje moderním vybavením a nabízí různé cvičební programy, jako je posilování, kardio cvičení či skupinové lekce. Kromě toho je k dispozici také plavecký bazén s drahami pro plavání nebo aqua aerobic. Vodní park Kohoutovice tedy splňuje potřeby všech, kteří si chtějí užít vodní zábavu i aktivně trávit čas ve fitness centru.

Restaurace a občerstvení pro chuťové buňky

Vodní park Kohoutovice také nabízí širokou škálu možností pro občerstvení a restaurace, abyste si mohli dopřát chutný pokrm po náročném plavání. V areálu najdete několik restaurací, které nabízejí různé druhy jídla a nápojů. Od tradičních českých specialit po mezinárodní kuchyni - všechno je zde k dispozici. Pokud preferujete lehké občerstvení, můžete si vybrat z nabídky rychlého občerstvení a kaváren. Ať už máte chuť na hamburgery, pizzu, saláty nebo dezerty, určitě si přijdete na své. Restaurace a občerstvení v Vodním parku Kohoutovice jsou otevřeny po celou dobu provozu parku, takže se nemusíte bát hladu ani žízně během vašeho pobytu.

Dětský koutek pro nejmenší návštěvníky

Vodní park Kohoutovice si zakládá na tom, že je místem pro zábavu a relaxaci pro celou rodinu. Aby se i nejmenší návštěvníci cítili jako doma, byl vytvořen speciální dětský koutek. Tento prostor je plný barevných skluzavek, bazénů s plyšovými hračkami a vodních atrakcí přizpůsobených dětem. Pro ty nejmenší jsou zde k dispozici i pleny a přebalovací pulty. Dětský koutek je bezpečně oddělen od ostatních částí aquaparku, aby rodiče mohli své ratolesti nechat hrát si a bavit se bez obav. Vodní park Kohoutovice tak nabízí skvělé podmínky pro rodinnou zábavu a nezapomenutelné chvíle strávené s dětmi.

Výhody a slevy pro pravidelné návštěvníky

Vodní park Kohoutovice nabízí pro pravidelné návštěvníky řadu výhod a slev, které ocení každý. Pokud se rozhodnete stát se členem Klubu přátel aquaparku, získáte mnoho výhod. Například budete mít přednostní vstup do aquaparku bez čekání ve frontách. Dále budete mít možnost využít exkluzivních slev na vstupné, wellness procedury a další služby. Členové klubu také dostanou speciální dárkovou kartu s kreditem, které mohou uplatnit na jakékoli služby v aquaparku. Pro ty, kteří navštěvují Vodní park Kohoutovice pravidelně, je tato členská karta skvělou investicí. Přidejte se k nám a užijte si nejen skvělou zábavu, ale také výhody a slevy!

Jak se dostat do Vodního parku Kohoutovice

Vodní park Kohoutovice se nachází v brněnské čtvrti Kohoutovice, na adrese Sportovní 2. Pro návštěvníky je k dispozici dostatečné množství parkovacích míst přímo u vstupu do areálu. Pokud preferujete hromadnou dopravu, můžete využít autobusovou linku číslo 67, která zastavuje nedaleko od vchodu do Vodního parku.

Pro ty, kteří preferují pohodlí vlakové dopravy, je nejbližší železniční stanice Brno-Kohoutovice, která se nachází asi 10 minut chůze od Vodního parku.

Pokud se rozhodnete využít cyklistickou dopravu, máte možnost zaparkovat své kolo ve speciálně vyhrazeném prostoru poblíž hlavního vchodu.

Vodní park Kohoutovice je dobře dostupný a snadno najdete cestu jakýmkoliv způsobem přepravy. Přijďte si užít nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu!

Závěr: Vodní park Kohoutovice je skutečně nezapomenutelnou zábavou pro celou rodinu. S nabídkou širokého spektra vodních atrakcí, saunovým světem, sportovními aktivitami a restauracemi uspokojí potřeby každého návštěvníka. Díky dětskému koutku jsou i nejmenší členové rodiny vítáni a mohou si užít bezpečnou a zábavnou hru ve vodě. Pravidelní návštěvníci pak mohou využít různých výhod a slev, které jim Vodní park Kohoutovice poskytuje. Navíc je snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou. Nechte se unést do světa vodní zábavy a relaxace a navštivte tento úžasný aquapark!

Publikováno: 16. 02. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Vladislav Havelka

Tagy: aquapark kohoutovice | vodní park v brně