stavební materiál

Obrubnik

Obrubník - nezbytný stavební materiál pro dokonalé zakončení vašeho projektu

Co je obrubník Obrubník je stavební materiál, který se používá především k vymezení okrajů cest, chodníků a dalších ploch. Jedná se o betonový nebo kamenný prvek s obvykle hranatým profilem, který umožňuje snadné spojení jednotlivých dílů do celkového systému. Díky své odolnosti vůči mechanickému poškození a...

Keramzit

Keramzit - nezbytný stavební materiál pro moderní a ekologickou výstavbu

Co je keramzit a jak se vyrábí Keramzit je stavební materiál, který se používá především pro izolaci stropů a podlah, ale také jako lehká plniva do betonových směsí. Tento materiál se vyrábí z expandované hlíny (tzv. keramzitu) a obsahuje mnoho malých dutin, které snižují jeho hmotnost a zvyšují tepelnou...

Dveře Obi

Dveře Obi - Dokonalý stavební materiál pro vaše projekty!

Úvod: „Dveře Obi - kvalitní stavební materiál pro váš dům“Historie firmy Dveře Obi Historie firmy Dveře Obi Firma Dveře Obi byla založena v roce 1995 jako rodinný podnik s cílem poskytovat kvalitní a spolehlivé dveře pro stavebnictví. Za dobu své existence se firma značně rozrostla a stala se jedním z největších...

Lepidlo Na Polystyren

Lepidlo na polystyren: Nekompromisní spoj pro dokonalou izolaci vašeho domu

Co je lepidlo na polystyren Lepidlo na polystyren je speciální druh lepidla používaného při stavebních pracích. Toto lepidlo je určeno pro spojování a upevňování izolačních materiálů, jako je právě polystyren. Lepidlo na polystyren se vyznačuje svou vysokou adhezní schopností, což umožňuje pevné spojení mezi izolací a...

Rigips

Rigips - nezbytný stavební materiál pro moderní interiéry

Co je rigips? Rigips je obchodní název pro stavební materiál zvaný suchá stavební směs. Tento materiál se vyrábí ze sádry a různých druhů papíru a slouží k výrobě především příček, stropů a dalších konstrukcí v interiérech. Rigips patří mezi nejpoužívanější materiály ve stavebnictví díky své snadné...

Drevokocur

Drevokocur - inovativní stavební materiál s neomezenými možnostmi využití

Úvod do drevokocuru Pokud byste se chtěli dozvědět více o stavebním materiálu zvaném drevokocur, neváhejte přečíst náš úvod do této tématiky. V následujícím textu vám přiblížíme vlastnosti, využití a další zajímavosti spojené s drevokocurem. Bude se jednat o ucelený průvodce, který vám pomůže lépe pochopit...