Swietelsky - Stavební firma s více než stoletou tradicí, která staví budoucnost

Swietelsky

Swietelsky - inovativní a spolehlivá stavební firma

Vítáme vás u Swietelsky, společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti stavebnictví. Naše firma se specializuje na inovativní řešení pro vaše projekty, přičemž kladení důrazu na kvalitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí je pro nás samozřejmostí.

S naším týmem odborných specialistů jsme připraveni realizovat projekty jakékoliv velikosti a složitosti, od menších staveb po rozsáhlé infrastrukturní projekty. Náš cíl je nejen dokončit projekt včas a v souladu s plány zákazníka, ale také jej dokonale provést dle nejvyšších standardů.

Důvěryhodnost a spolehlivost jsou pro nás klíčové hodnoty. Jsme hrdi na to, že nám mnozí zákazníci svěřují své projekty opakovaně. Spolupráce s námi je celkově úspěšná díky individuálním přístupům ke každému projektu a potřebám zákazníka.

Začněte s námi vaše další stavební dobrodružství!

Historie firmy Swietelsky

Historie firmy Swietelsky sahá až do roku 1936, kdy byla založena ve městě Linz v Rakousku. Od té doby prošla řadou změn a rozvojů, které ji postavily na pozici jedné z nejvýznamnějších stavebních firem v Evropě.

V prvních letech své existence se firma Swietelsky specializovala na stavební práce v oblasti dopravy a infrastruktury. V 70. letech 20. století se firma začala silně orientovat také na oblast železnice a následně i na modernizaci tunelů.

Po roce 1990 se firma začala aktivně rozšiřovat napříč Evropou a dnes má pobočky ve více než 20 zemích světa. Firma Swietelsky se specializuje na velké projekty jako jsou mosty, tunely, železnice, letiště a další infrastrukturní stavby.

Kromě toho se firma aktivně podílí na realizaci projektů s ekologickým zaměřením, které přispívají k udržitelnosti a ke snižování emisí CO2.

Dnes je firma Swietelsky rodinnou firmou s dlouhou tradicí v oboru stavebnictví. Jejím hlavním cílem je poskytovat kvalitní služby a spolupracovat s klienty na co nejvyšší úrovni.

Obor činnosti a služby

Obor činnosti a služby společnosti Swietelsky zahrnují širokou škálu stavebních prací v oblasti dopravní infrastruktury, inženýrských sítí, průmyslových staveb, bytového a kancelářského developmentu a veřejného prostoru. Ke službám nabízeným firmou patří kompletní realizační činnosti včetně projektování, dodávky materiálů a technologií, samotné výstavby i následné údržby. Společnost Swietelsky je vaším spolehlivým partnerem pro jakýkoliv stavební projekt.

Projekty a reference

Projekty a reference společnosti Swietelsky

Společnost Swietelsky je jedním z předních hráčů na trhu stavebnictví. Díky svému dlouholetému zkušenostem a odbornosti se firma stala spolehlivým partnerem mnoha projektů v různých oblastech.

Zde najdete několik projektů, které firma Swietelsky dokončila s velkým úspěchem:

- Výstavba dálnice D1: Společnost Swietelsky byla zapojena do výstavby největšího dopravního projektu v České republice - dálnice D1. Firma se podílela na stavbě více než 50 kilometrů této významné komunikace.

- Rekonstrukce Národního muzea: Firma Swietelsky byla vybrána jako hlavní dodavatel rekonstrukce Národního muzea v Praze. Projekt byl náročný a komplexní, ale firma dokázala splnit všechny požadavky a teď může být toto historické místo opět otevřeno pro veřejnost.

- Stavba nových obytných domů: Firma Swietelsky se také specializuje na stavbu moderních obytných domů. Mnoho lidí si již užívá své nové bydlení, které firma dokončila s nejvyšší kvalitou.

Všechny tyto projekty jsou jen několik příkladů úspěchů společnosti Swietelsky. Firma má rozsáhlou zkušenost a odbornost v oblasti stavebnictví, a proto může být skvělým partnerem pro vaše další projekty.

Technologie a inovace ve stavebnictví

Swietelsky je stavební firma, která se neustále snaží inovovat a přinášet do stavebnictví moderní technologie. Díky tomu dokáže ve svých projektech dosahovat vynikajících výsledků a zajišťovat potřeby svých klientů na nejvyšší úrovni. Spolupráce s firmou Swietelsky znamená práci s prvotřídním týmem odborníků, kteří dokážou řešit i ty nejtěžší technické problémy. Využitím moderních technologií jako např. 3D tisku, BIM modelování nebo IoT (Internet of Things) přináší Swietelsky do stavebnictví revoluci, která má pozitivní dopad nejen na kvalitu výstavby, ale také na celkové náklady projektu. Technologie a inovace jsou pro firmu Swietelsky nedílnou součástí úspěchu a jejich implementací si firma udržuje vedoucí postavení v oboru stavebnictví.

Společenská odpovědnost a udržitelnost

Společenská odpovědnost a udržitelnost jsou pro Swietelsky neoddělitelnými hodnotami. V naší stavební firmě si uvědomujeme, že naše činnosti mají dopad na životní prostředí i na společnost jako celek. Proto se snažíme minimalizovat negativní vlivy a rozvíjet praktiky, které přinášejí pozitivní změny.

Soustředíme se na využívání obnovitelných zdrojů energie, správné nakládání s odpady a snižování emisí. Naše projekty jsou navrhovány s ohledem na bezpečnost provozu a zdraví zaměstnanců i okolního prostředí. Dále aktivně podporujeme společensky prospěšné aktivity a pomáháme tam, kde je to potřeba.

Věříme, že jedině takto můžeme být zodpovědným partnerem pro naše klienty, ale také přínosem pro celou společnost.

Vize a plány do budoucna

Vize a plány do budoucna firmy Swietelsky jsou neustále zaměřeny na inovace a kvalitu ve stavebnictví. Naším cílem je poskytovat těm, kteří s námi spolupracují, ty nejlepší služby a produkty na trhu. Plánujeme rozvíjet naše know-how v oblasti technologií a materiálů, což nám umožní přinést nové řešení pro stavebnictví a ekologii. Chceme dále posilovat naši pozici jako lídrů v oboru, mít široký záběr projektů, efektivně pracovat s prostředky i lidmi a být uznávanou firmou mezi klienty i konkurencí.

Závěr: Společnost Swietelsky – inovativní stavební firma, která staví na kvalitě a spokojenosti zákazníka.

Publikováno: 25. 04. 2023

Kategorie: stavebnictví

Autor: Vladislav Havelka

Tagy: swietelsky | stavební firma