PKS okna - dokonalá volba pro vaše domovní projekty

Pks Okna

Přivítání společnosti "pks okna": Kvalita a spolehlivost na prvním místě.

Historie společnosti PKS Okna

Historie společnosti PKS Okna sahá až do roku 1992, kdy byla založena. Od té doby se firma specializovala na výrobu kvalitních oken a dveří pro domy i komerční budovy. V průběhu let se společnost rozvíjela a modernizovala své technologie, aby mohla nabízet nejlepší produkty na trhu.

V roce 2010 se společnost přestěhovala do nových moderních prostor v Ostravě, což jí umožnilo více investovat do své výrobní linky. Dnes je PKS Okna jedním z největších výrobců oken v České republice s pobočkami po celém státě.

Společnost si zakládá na tom, že poskytuje nejen prvotřídní produkty, ale také skvělou službu zákazníkům. Protože pro nás je důležité uspokojení našich klientů.

Nabídka produktů

Nabídka produktů od pks oken

Jako přední výrobce oken máme pro Vás širokou nabídku produktů, které splňují nejvyšší standardy kvality a designu. Naše okna jsou vyrobená z prvotřídních materiálů a dodávají se s nejmodernějšími technologiemi, aby zaručila koncovým uživatelům dokonalou spokojenost.

V naší nabídce naleznete celou řadu různých typů oken - od klasických dřevěných oken po moderní plastová okna s vysokou tepelnou izolací. Můžete si zvolit různé barevné varianty a provedení, takže Vaše okna budou odpovídat přesně Vašim požadavkům a vkusu.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu oken nebo chcete obnovit své současné okno, obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení pro Vás!

Výrobní proces

Výrobní proces v rámci společnosti PKS okna je založen na nejmodernějších technologiích a průmyslových standardách. Každý krok výroby oken, od přípravy materiálů po finální montáž, je pečlivě plánován a prováděn s maximálním důrazem na kvalitu výsledného produktu. Díky tomu jsou okna od PKS okna nejen krásná a funkční, ale také odolná a dlouhotrvající.

Kvalita a certifikace

Kvalita a certifikace jsou pro nás v Pks Okna velmi zásadní. Věříme, že naše okna jsou nejen esteticky příjemná, ale také funkční a bezpečná. Snažíme se využívat pouze materiály a technologie s nejvyšší kvalitou, aby každé okno splňovalo náročné normy a certifikace. Díky tomu můžete být jistí, že vaše okna budou dlouhodobě spolehlivá a odolná proti povětrnostním podmínkám i průrazu. Naše snaha o vysokou kvalitu je potvrzena mnoha certifikacemi, které dokládají špičkové parametry našich produktů.

Reference a spokojení zákazníci

Reference a spokojení zákazníci jsou pro nás výrobu oken PKS velmi důležití. Naše firma se pyšní mnoha spokojenými zákazníky, kteří ocenili nejen kvalitní produkt, ale také naší profesionální služby a přístup. Naše okna jsou vyrobená s nejvyšší kvalitou, používáme jen osvědčené materiály a moderní technologie. Výsledkem je okno, které splňuje ty nejvyšší požadavky na bezpečnost, tepelnou izolaci a ochranu proti hluku. Nenechte si ujít příležitost stát se dalším spokojeným zákazníkem firmy PKS okna!

Služby a zákaznický servis

Jako výrobce oken si u nás můžete být jisti nejen kvalitním produktem, ale i skvělou péčí a službami pro naše zákazníky. Snažíme se poskytnout co nejlepší zákaznický servis a pomoci s jakýmikoli dotazy či problémy. Naše týmy jsou tu pro Vás a jsou připraveny pomoci s instalací oken, poradenstvím při výběru produktu nebo i s řešením případných reklamací. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu oken, vyberte si PKS okna a užijte si klidné spaní díky naší expertní péči.

Rozvoj a budoucnost společnosti

Rozvoj a budoucnost společnosti "PKS okna"

Společnost "PKS okna" je významným výrobcem oken, který se zaměřuje na kvalitu, design a inovaci. V posledních letech se firma zaměřuje na rozvoj svých produktů a technologií s cílem splnit nejen stávající požadavky trhu, ale i přispět ke zlepšení života lidí.

Vize společnosti spočívá v tom, že si udrží své postavení mezi nejlepšími výrobci oken na trhu a bude dále rozvíjet své inovativní řešení pro zákazníky. Společnost "PKS okna" se snaží více než kdy jindy přizpůsobit své portfolio produktů potřebám a požadavkům zákazníků.

Dlouhodobým cílem firmy je rozšíření svého sortimentu i mimo českou republiku. Spolupráce s partnery z celého světa umožňuje firmě "PKS okna" zapojit se do projektů ve velkých městech po celém světě.

Ve společnosti "PKS okna" se zaměstnanci aktivně podílejí na této vizionářské budoucnosti a přináší neustálé inovace. Paralelně s vývojem produktů se také rozvíjejí i různé formy spolupráce a partnerských vztahů, což umožňuje společnosti "PKS okna" dále rozvíjet své know-how a kompetence.

Díky svým vlastnostem je společnost "PKS okna" úspěšnou firmou, která si dokázala vybudovat silnou pozici na trhu oken. V budoucnu se však chtějí zaměřit na další rozvoj a posunout se o krok dále, aby splnili požadavky zákazníků a přispěli ke zlepšení životního prostředí celého světa.

Závěr: Nyní víte, proč je firma pks okna jedním z nejlepších výrobců oken na trhu. Díky širokému sortimentu kvalitních produktů, moderním technologiím a individuálnímu přístupu k zákazníkům si firma získala vynikající pověst a spoustu spokojených zákazníků. S pks okna budete mít jistotu, že vaše okna budou nejenom krásná, ale také plně funkční a odolná proti vnějším vlivům. Zvolte kvalitu s pks okna!

Publikováno: 27. 03. 2023

Kategorie: stavebnictví

Autor: Honza Tichý

Tagy: pks okna | výrobce oken