Hamleys Praha: Kde se splní dětské sny o nejlepších hračkách

Hamleys Praha

Vítejte v čarovné říši hraček, přivítání vás u Hamleys Praha! Zde se můžete těšit na nejvýbornější zážitky pro malé i velké děti. Podnikněte s námi cestu do světa fantazie a kreativity, kde vaše představy a sny nemají žádné hranice. V našem obchodě najdete širokou nabídku vynikajících hraček od renomovaných světových značek, které potěší každého milovníka her a pohádek. U nás se stanete součástí magického světa plného radosti a zábavy!

Historie Hamleys

Historie Hamleys sahá až do roku 1760, kdy byl otevřen první obchod s hračkami v londýnské čtvrti Holborn. Od té doby se značka postupně rozšiřovala po celém světě a dnes je jedním z nejznámějších prodejců hraček na světě.

V roce 2018 se Hamleys rozrostly také do Prahy, kde nabízí stovky tisíc hraček od nejvýznamnějších výrobců po celém světě. V Hamleys najdete nejen klasické plyšové medvídky a autíčka, ale také moderní technologické hračky a interaktivní zábavu.

Historie Hamleys je příběhem nadšení pro hry a radost ze života. Tyto hodnoty jsou stále hlavním motorem podnikání této značky, která si zachovává svou popularitu už více než dvě století.

Otevření Hamleys v Praze

Hamleys, jedno z nejslavnějších hračkářství na světě, se brzy otevře i v samotném srdci Prahy! Očekávejte neuvěřitelné množství her a hraček pro děti všech věkových kategorií. Vstupte do světa plného fantazie a objevujte nové způsoby, jak se bavit a učit se. Hamleys Praha je připraveno nadchnout malé i velké návštěvníky svou jedinečnou atmosférou a nabídkou produktů. Přijďte si s námi užít nezapomenutelný den plný zábavy!

Prodejní sortiment

Prodejní sortiment

Vítejte v Hamleys Praha, místě, kde se splní sny dětí! Naše prodejna nabízí široký výběr hraček pro každého malého nadšence. Najdete zde nejen klasické hračky jako plyšová zvířátka a auta, ale také moderní hry a stavebnice.

Pro milovníky filmů a seriálů máme velký výběr figurinek a dalších suvenýrů. Pro sportovně založené děti jsou tu míče, frisbee disky a další sportovní pomůcky.

A co třeba experimentování? U nás najdete chemické sady, stavebnice robotů a mnoho dalšího. Nezapomínáme ani na nejmenší - pro nejmenší návštěvníky máme roztomilé plyšáky a barevné hrací deky.

Kompetentní personál vám rád poradí při výběru toho nejlepšího dárku pro vaše dítě. Navštivte nás a objevte svět hraček!

Zážitkové zóny

Zážitkové zóny v Hamleys Praha – více než jen nákup hraček!

Akce a speciální nabídky

"Akce a speciální nabídky v Hamleys Praha - nejlepší hračkářství v městě! Užijte si exkluzivní slevy na nejoblíbenější hračky pro vaše děti. Nezmeškejte jedinečné akce, které jsou plné zábavy a dobrodružství pro celou rodinu. Navštivte nás a objevte svět nejkrásnějších hraček!"

Provozní informace

Provozní informace pro Hamleys Praha

Zde najdete všechny nutné informace o provozu našeho hračkářství v centru Prahy. Od otevírací doby až po speciální akce - u nás se dozvíte vše, co potřebujete vědět, abyste si u nás mohli co nejlépe užít nakupování a zábavu s dětmi. Sledujte také naše sociální sítě a web pro aktuality a novinky. Těšíme se na Vás!

Závěr: Hamleys v Praze - dokonalý zdroj radosti a kreativity pro děti i dospělé!

Publikováno: 29. 05. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Vladislav Havelka

Tagy: hamleys praha | hračkářství