Haberkorn - nezbytný partner pro každého stavitele

Haberkorn

Úvod do obchodního řetězce Haberkorn

Vítejte v našem úvodu do obchodního řetězce Haberkorn - předního poskytovatele stavebních materiálů a dalších průmyslových produktů. Naše společnost nabízí širokou škálu kvalitních produktů, které splňují nejvyšší standardy, aby byly vaše projekty úspěšné a bezproblémové. S více než 100 letou historií jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti stavebnictví a průmyslu, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům prvotřídní služby. Rádi vám pomůžeme s výběrem správných materiálů pro vaše konkrétní potřeby. Dejte nám příležitost dokázat, že jsme tu pro vás jako spolehlivý partner ve vaší práci.

Historie společnosti Haberkorn

Historie společnosti Haberkorn sahá až do roku 1907, kdy byla založena v Rakousku jako malý obchod s převážně kovovými výrobky. Postupem času se firma rozšířila i na trh se stavebním materiálem a stala se jedním z nejdůležitějších dodavatelů pro stavební průmysl. V roce 1921 byly otevřeny první pobočky v Československu a dnes je Haberkorn přítomen v mnoha zemích po celém světě. Kromě stavebního materiálu nabízí také širokou škálu produktů pro průmyslovou výrobu, dopravu a logistiku. Historie společnosti Haberkorn je příkladem úspěšného podnikání a dlouhé tradice ve službách zákazníkům.

Sortiment stavebního materiálu u Haberkorn

Sortiment stavebního materiálu u Haberkorn

Haberkorn je obchodní řetězec, který nabízí kvalitní a široký sortiment stavebního materiálu. Odborné poradenství a individuální přístup k zákazníkům jsou pro nás samozřejmostí. V naší nabídce najdete vše od stavební chemie, izolací, montážních pěn a tmele až po elektroinstalační materiál, dveře, okna a podlahy. Snažíme se naše zákazníky co nejvíc uspokojit, proto disponujeme rozsáhlým skladovým systémem a můžeme tak dodat zboží během pouhých 24 hodin.

Kvalita a certifikace výrobků Haberkorn

Kvalita a certifikace jsou klíčovými faktory, na které se u výrobků Haberkorn spoléháme. Naše společnost je pečlivě vybírá z celého světa ty nejkvalitnější materiály a výrobky, které důkladně testujeme a certifikujeme podle platných norem a standardů. Díky tomu můžeme zaručit maximální bezpečnost a spolehlivost pro naše zákazníky při používání našich produktů. Pokud hledáte kvalitní stavební materiál od prověřeného dodavatele, Haberkorn je tu pro vás!

Distribuční síť Haberkorn v ČR a SR

Distribuční síť společnosti Haberkorn v České republice a na Slovensku zahrnuje mnoho prodejen s širokým sortimentem stavebních materiálů. Pokud hledáte kvalitní stavebniny, nástroje nebo osobní ochranné pracovní pomůcky, určitě navštivte jednu z naších prodejen. Náš tým přátelských expertů se rád podělí o své znalosti a poradí Vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro Vaši konkrétní potřebu. S Haberkornem máte jistotu kvality a spolehlivosti!

Služby a výhody pro zákazníky Haberkorn

"Služby a výhody pro zákazníky Haberkorn"

Haberkorn je největším obchodním řetězcem se stavebním materiálem v ČR. Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu od renomovaných výrobců a zajistíme rychlé dodání přímo na vámi určené místo. Všichni naši zákazníci si mohou užít celou řadu služeb a výhod, které jim pomohou usnadnit nákup a snížit náklady.

Naše služby zahrnují:

- Profesionální poradenství - náš tým odborníků vám pomůže vybrat správný materiál pro vaše projekty a poradí s jeho použitím.

- Zpracování nabídek - poskytneme vám podrobné informace o cenách i dostupnosti jednotlivých produktů.

- Možnost splátek - nabízíme možnost platby kartou i splátkového kalendáře, takže si můžete pořizovat nejmodernější zařízení bez velkých investic.

- Online objednávky - zákazníci si mohou produkt ihned objednat pomocí naší webové stránky.

Výhody nakupování u nás:

- Kvalitní produkty - nabízíme široký sortiment stavebních materiálů od renomovaných výrobců, takže si můžete být jisti kvalitou.

- Rychlé dodání - díky vlastní logistice a skladovým kapacitám jsme schopni doručit produkt přímo na vámi určené místo do 24 hodin.

- Konkurenční ceny - díky velkému odběru máme výhodné ceny, které se samozřejmě promítají i do cen pro naše zákazníky.

Věřte nám, že se postaráme o vaši spokojenost s nákupem u nás.

Budoucnost a plány společnosti Haberkorn v oblasti stavebního materiálu

Budoucnost a plány společnosti Haberkorn v oblasti stavebního materiálu

Společnost Haberkorn se již desítky let specializuje na prodej a distribuci stavebních materiálů v České republice. Naším cílem je být nejen jedním z největších hráčů na trhu, ale také nabízet zákazníkům ty nejkvalitnější produkty za atraktivní ceny.

V současné době se zaměřujeme na rozvíjení digitálních technologií, které nám umožňují lépe porozumět potřebám zákazníků a přizpůsobovat se jim. Chceme dále zkvalitňovat kvalitu našich produktů a služeb, aby byly co nejlépe připraveny na budoucí výzvy, s nimiž se setkáme.

Rozšiřujeme také svou působnost do dalších regionů České republiky, abychom mohli poskytnout více lidem přístup k našemu sortimentu. V naplňování těchto ambiciózních plánů nám pomáhají skvělý tým profesionálů s bohatými zkušenostmi v oboru.

Jsme pevně odhodláni pokračovat v naší úspěšné cestě a stát se ještě lepším partnerem pro všechny naše zákazníky.

Závěr a shrnutí klíčových informací o obchodním řetězci Haberkorn.

Po pečlivém zamyšlení a prozkoumání, jsme dospěli k závěru, že obchodní řetězec Haberkorn je klíčový hráč na trhu se stavebním materiálem v České republice.

Haberkorn nabízí širokou škálu produktů od nejlepších světových výrobců a dbá na to, aby jejich sortiment byl co nejvíce přizpůsoben potřebám zákazníků. Vyznačuje se také skvělou dostupností produktů díky velkému počtu poboček po celé České republice.

Je tedy jasným favoritem pro stavební společnosti i jednotlivce potřebující stavební materiál. Pokud hledáte kvalitní produkty od renomovaných výrobců a profesionální přístup, rozhodně nenajdete lepšího partnera než Haberkorn.

Publikováno: 16. 04. 2023

Kategorie: stavebnictví

Autor: Honza Tichý

Tagy: haberkorn | obchodní řetězec se stavebním materiálem