Aquapark Hradec Králové: Nejlepší zábava pro celou rodinu!

Aquapark Hradec Králové

Vstupenky a otevírací doba aquaparku Hradec Králové

Aquapark Hradec Králové je otevřený každý den od 9:00 do 21:00. Vstupenky si můžete zakoupit na místě nebo předem online. Dospělí platí 250 Kč za celodenní vstup, děti do 12 let mají zvýhodněnou cenu 150 Kč. Pro rodiny jsou k dispozici rodinné vstupenky za 600 Kč, které platí pro rodiče a dva děti. V ceně vstupenky je zahrnut přístup ke všem bazénům, tobogánům a wellness centru. Nezapomeňte si vzít s sebou plavky a ručník!

Bazény a tobogány pro nekonečnou zábavu

Aquapark Hradec Králové nabízí širokou škálu bazénů a tobogánů, které poskytují nekonečnou zábavu pro celou rodinu. Pro milovníky vodních radovánek jsou k dispozici různé typy bazénů, jako například plavecký bazén pro sportovní nadšence nebo relaxační bazény s masážními tryskami pro ty, kteří si chtějí užít chvíle odpočinku. Pro děti je připraven speciální dětský bazén se skluzavkami a vodními hračkami, který je ideálním místem pro jejich bezpečnou zábavu. Největší atrakcí aquaparku jsou pak samozřejmě tobogány. Nabídka zahrnuje různé druhy tobogánů s různými obtížnostmi, takže si každý najde ten svůj oblíbený. Bazény a tobogány v aquaparku Hradec Králové jsou skvělým místem pro neomezenou zábavu a adrenalinové dobrodružství!

Relaxace ve wellness centru

Relaxace ve wellness centru je neodmyslitelnou součástí návštěvy aquaparku Hradec Králové. Zde si můžete užít okamžek klidu a pohody. Wellness centrum nabízí širokou škálu relaxačních procedur, jako jsou masáže, saunování nebo vířivky. Pro ty, kteří chtějí zregenerovat své tělo i mysl, je k dispozici také solná jeskyně a aroma terapie. Po náročném dni stráveném na tobogánech a bazénech je relaxace ve wellness centru skvělým způsobem, jak se odreagovat a nabrat novou energii.

Adrenalinové atrakce pro odvážné

Aquapark Hradec Králové nabízí také adrenalinové atrakce pro odvážné návštěvníky. Milovníci rychlosti a vzrušení si zde přijdou na své. Můžete vyzkoušet například tobogán s divokými zatáčkami, který vás bude strhávat dolů rychlostí blesku. Pokud preferujete vyšší nadmořskou výšku, nechte se unést na tobogánu s volným pádem, který vám zajistí skutečně adrenalinový zážitek. Pro ty odvážnější je tu také aquaskluzavka, která vás vrhne do víru prudkých proudů. Adrenalinové atrakce jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy a poskytovaly maximální vzrušení a radost ze zábavy.

Restaurace a občerstvení pro chuťové požitky

Aquapark Hradec Králové má pro své návštěvníky připraveny restaurace a občerstvení, které nabízejí široký výběr chutných pokrmů a osvěžujících nápojů. Restaurace v aquaparku poskytují pohodlné prostředí pro posezení a relaxaci po celodenním plavání a zábavě. Nabídka je bohatá a zahrnuje různé druhy jídel, jako jsou čerstvé saláty, teplé polévky, grilovaná masa, ryby, těstoviny a mnoho dalšího. Pro ty, kteří preferují rychlé občerstvení, jsou k dispozici stánky s hamburgery, hranolkami, sendviči a dalšími lahůdkami. Samozřejmostí jsou také dezerty a zmrzlina pro ty s větším sladkým apetitem. Všechny pokrmy jsou připravovány ze čerstvých surovin a podávány s důrazem na jejich kvalitu a chuťovou lahodnost. Restaurace a občerstvení v aquaparku Hradec Králové jsou skvělým místem pro uspokojení chuťových požitků po celodenním plavání nebo adrenalinových atrakcích.

Dětský koutek pro nejmenší návštěvníky

Dětský koutek je určen pro nejmenší návštěvníky aquaparku Hradec Králové. Zde si děti mohou užít spoustu zábavy a her. K dispozici jsou různé skluzavky, bazénky s míčky a další atrakce přizpůsobené jejich věku. Pro rodiče je zde také pohodlné posezení, aby mohli své děti sledovat a zároveň si odpočinout. Dětský koutek je bezpečný a čistý prostor, kde se malí návštěvníci mohou neomezeně bavit. Aquapark Hradec Králové tak nabízí skvělou zábavu pro celou rodinu!

Organizace oslav a akcí v aquaparku

V aquaparku Hradec Králové máte možnost uspořádat nezapomenutelnou oslavu či akci. Nabízíme vám prostorné a moderně vybavené prostory, které jsou ideální pro různé druhy událostí. Ať už plánujete rodinnou oslavu, firemní večírek nebo teambuildingovou akci, aquapark je tu pro vás. Naše profesionální personál vám rád pomůže s organizací a přizpůsobí prostor vašim potřebám. Můžete si vybrat z různých balíčků, které zahrnují vstup do bazénů, občerstvení a další služby. Nechte se hýčkat ve skvělém prostředí aquaparku a udělejte si radost svým blízkým či kolegům!

Výhody a slevy pro pravidelné návštěvníky

Pro pravidelné návštěvníky aquaparku Hradec Králové jsou připraveny různé výhody a slevy, které ocení každý. Pokud se rozhodnete stát se členem našeho věrnostního programu, budete mít možnost získat speciální slevy na vstupenky a služby v aquaparku. Navíc, jako pravidelný návštěvník budete mít přístup k exkluzivním akcím a speciálním událostem. Nezapomeňte také využít naše sezónní nabídky a slevové kupony, které jsou dostupné pouze pro naše pravidelné zákazníky. Přijďte si užít nejlepší zábavu za skvělé ceny!

Jak se dostat do aquaparku Hradec Králové

Aquapark Hradec Králové je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. Pokud se rozhodnete jet autem, můžete využít parkoviště přímo u aquaparku. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je zde možnost využít autobusovou linku číslo 3, která zastavuje přímo u vstupu do aquaparku. Aquapark se nachází na adrese Třída SNP 523/10. Stačí si vybrat ten nejvhodnější způsob dopravy a užít si skvělý den plný zábavy a relaxace!

Bezpečnostní opatření a pravidla pro návštěvníky

Bezpečnost je pro nás v aquaparku Hradec Králové na prvním místě. Abyste si užili zábavu naplno, dodržujte prosím následující bezpečnostní opatření a pravidla:

- Před vstupem do bazénu se osprchujte a osušte.

- Vstup do bazénu je povolen pouze s vhodným plaváním oblečením.

- Dbejte na svou osobní hygienu a používejte toalety.

- Ve vodě platí zákaz skákání nebo běhání.

- Děti musí být neustále pod dohledem dospělého.

- Dodržujte pokyny plavčíků a personálu aquaparku.

- Nezapomeňte na sluneční ochranu - použijte opalovací krém a nosťe klobouk či šátek.

- Požívání alkoholu není povoleno v areálu aquaparku.

- V případě jakýchkoli potíží vyhledejte okamžitě pomoc personálu.

Děkujeme za dodržování těchto pravidel, která jsou zde pro vaši bezpečnost a pohodu.

Publikováno: 10. 11. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Kristýna Fialová

Tagy: aquapark hradec králové | aquapark v hradci králové