Alza Opava: Výběr Elektroniky a Technologií v Jednom Místě!

Alza Opava

Historie společnosti Alza a rozvoj v oblasti elektroniky a technologií

Společnost Alza byla založena v roce 1994 a postupně se stala jedním z největších prodejců elektroniky a technologií ve střední Evropě. Díky inovativnímu přístupu k obchodu online i offline se Alza rychle rozrostla a otevřela několik kamenných prodejen v České republice, včetně pobočky v Opavě. Alza je známá svou širokou nabídkou produktů od spotřební elektroniky po herní konzole a chytrá zařízení. Díky neustálému rozvoji a modernizaci se Alza stal oblíbeným místem pro nákupy elektroniky pro miliony zákazníků.

Nabídka produktů a služeb Alza Opava pro zákazníky v oblasti elektro

Alza Opava nabízí široký sortiment elektroniky a technologií pro své zákazníky. V jejich nabídce najdete mobilní telefony, notebooky, televize, spotřebiče, herní konzole a mnoho dalšího. Kromě toho poskytují služby jako montáž a instalace zakoupené techniky, poradenství při výběru produktů a možnost zakoupení rozšířené záruky. Zákazníci mohou využít také rychlé dodání zboží nebo osobní odběr na prodejně v Opavě.

Recenze a hodnocení zákazníků na nákupy elektro v Alza Opava

Recenze a hodnocení zákazníků na nákupy elektro v Alza Opava jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký výběr elektroniky a technologií, kvalitní služby a profesionální přístup zaměstnanců. Vyzdvihují také rychlost doručení objednávek a možnost osobního odběru zboží. Podle průzkumu spokojenosti zákazníků 9 z 10 klientů doporučuje nakupování elektro v Alza Opava ostatním. Tato skvělá reputace potvrzuje vysokou úroveň služeb poskytovaných společností Alza.

Speciální akce, slevy a novinky v elektro oddělení Alza Opava

V elektro oddělení Alza Opava se pravidelně konají speciální akce a slevy pro zákazníky. Například každý týden mohou zákazníci využít akční nabídky na vybrané elektronické produkty. Kromě toho Alza Opava pravidelně informuje o novinkách v sortimentu prostřednictvím své webové stránky a newsletteru. V minulosti byly také pořádány speciální akce k příležitosti svátků nebo významných událostí, které zákazníkům umožnily nakoupit oblíbenou elektroniku za zvýhodněné ceny. Sledováním sociálních sítí Alza Opava mohou zákazníci být vždy v obraze o aktuálních slevách a novinkách v elektro oddělení.

Kontaktní informace a provozní doba pro návštěvníky Alza Opava v oblasti elektro

Pro návštěvníky elektro oddělení Alza Opava jsou k dispozici kontaktní informace pro případné dotazy či objednávky. Provozní doba pro zákazníky je od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00 hodin, v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin a v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Adresa pro návštěvu je Alza Opava, U Cihelny 1, 74601 Opava. Pro bližší informace lze kontaktovat telefonicky na čísle +420 277 000 555 nebo emailem na info@alza.cz. Návštěvníci se mohou těšit na odborné poradenství a široký výběr elektroniky a technologií.

Publikováno: 10. 06. 2024

Kategorie: elektro

Autor: Honza Tichý

Tagy: alza opava | elektronika a technologie